Dziś jest wtorek, 25 września 2018          Mamy wakacje!
Powrót na stronę główną


> Z życia Szkoły > Mecz Mikołajkowy

X Mecz Mikołajkowy Uczniowie vs Nauczyciele

6 grudnia o godz.11:00 dziesiąty już raz odbył się Mecz Mikołajkowy Uczniowie vs Nauczyciele. Na boisku szkolnym spotkała się cała społeczność szkolna, by wziąć udział w tym sportowym wydarzeniu.

Wszystkie klasy w świątecznych strojach były przygotowane do kulturalnego kibicowania. Na wstępie za wspaniały występ Julii Kucemby w finale programu "Mam Talent" podziękowania złożyła Pani Dyrektor, a cała szkoła wyraziła swój podziw oklaskami. W tym roku, podobnie jak poprzednio w zmaganiach wzięły udział w pierwszej połowie uczennice z nauczycielkami oraz w drugiej uczniowie z nauczycielami.

Po wspaniałej rywalizacji sportowej pierwszą część nieznacznie wygrały panie nauczycielki 1:0. Następnie na boisko wybiegli panowie. W tym roku po raz pierwszy przyszło mierzyć się z siódmymi klasami. Tutaj mimo, iż uczniowie byli rok starsi to nauczyciele nie pozostawili złudzeń i wygrali 4:0. Jednak nie wyniki tutaj były najważniejsze, a świetna zabawa oraz integracja społeczności szkolnej.

Brawa dla wszystkich uczestników mikołajkowych zmagań, a w szczególności dla odważnej grupy pań biorących udział w grze w piłkę nożną!!!

Ze sportowym pozdrowieniem
Mateusz KwaśniewskiGaleria
2009-2015 © D$ 2005-2008 © tomko