Dziś jest wtorek, 25 września 2018          Mamy wakacje!
Powrót na stronę główną


> Z życia Szkoły > Zimowisko

Zimowisko

W dniach 12-16 lutego odbyło się w naszej szkole zimowisko. Dla uczniów, którzy zechcieli wziąć w nim udział, nauczyciele przygotowali moc atrakcji. Były to: zajęcia sportowo-rekreacyjne, szachowe, recytatorskie, teatralne, komputerowe, świetlicowe, emisji głosu oraz plastyczno-manualne m.in. z lepieniem figurek z masy solnej.

Uzupełniły je wyjazdy na kręgle i do parku rozrywki "Rodzinka" oraz gościnny występ aktorów, którzy w formie teatru kamishibai przedstawili "Bajkę o trzech węzłach". Chętni mogli też spróbować swoich sił w turnieju szachowym. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt oraz w całych zawodach zajęła z kompletem zwycięstw Sara Gać-Mytych. Dwie kolejne najlepsze dziewczynki to Maja Sujkowska i Zuzanna Iwanow. Wśród chłopców triumfował Jakub Raszewski przed Tobiaszem Lanskim i Janem Organiściakiem.

Gratulacje należą się jednak wszystkim, szczególnie tym, którzy po raz pierwszy przystąpili do rywalizacji. Oprócz atrakcyjnych zajęć uczestnicy mogli też codziennie liczyć na coś słodkiego na drugie śniadanie, a ostatniego dnia p. Marcin Witkowski przygotował dla wszystkich grilla. Po całym tygodniu niezwykłych wrażeń uczniów już czekają na kolejne, wyjątkowe zimowisko.

Krzysztof Raubic
nauczyciel języka polskiegoGaleria
2009-2015 © D$ 2005-2008 © tomko