W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole miało miejsce zimowisko. W tym roku przebiegało ono pod hasłem „Karnawał w Rio”.
Uczestnicy półkolonii mieli okazje zapoznać się z tajnikami programowania przy użyciu klocków LEGO Education, doskonalić swoje talenty artystyczne podczas warsztatów plastycznych i tanecznych. Wychowawcy umilali czas swoim podopiecznym grając z nimi w gry planszowe. Podczas projekcji filmu „Rio” dzieci miały szanse przenieść się na chwilę do kolorowej Brazylii, co pomogło im w kreatywnym procesie projektowania strojów podczas warsztatów „Kreator Mody”. Dla łasuchów zorganizowaliśmy zajęcia kulinarne, podczas których królowały owoce w różnej postaci, od sałatek do soków. Panowie wuefiści zadbali o kondycję dzieci organizując zabawy i gry ruchowe na sali gimnastycznej. Sportowy duch rywalizacji był również widoczny podczas wizyty na kręgielni w Tarnowie Podgórnym.
Zwieńczeniem tygodniowej pracy był bal karnawałowy, a w jego trakcie karaoke, wspólne tańce, dużo radości i pozytywnej energii.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia za rok!

W imieniu organizatorów zimowiska
Przemysław Stasiak