Wraca Enea Mini Cup !!!

Nasza szkoła wzorem ubiegłych lat przystąpiła do kolejnej edycji siatkarskich zmagań organizowanych przez Klub Sportowy Energetyk Poznań wraz z firmą Enea. Młodzi adepci siatkówki ze szkoły w Lusowie mają możliwość rywalizowania z rówieśnikami z podstawówek z Poznania i innych ośrodków siatkarskich takich jak Czerwonak, Śmigiel, Suchy Las, czy Krotoszyn.
Przypomnijmy, że miniony rok zakończyliśmy udziałem naszej męskiej dwójki w składzie Olgierd Tadych – Wojciech Górny w finałowym etapie, w którym to chłopcy byli o krok od zajęcia miejsca na podium i ostatecznie zajęli wysokie czwarte miejsce. Dodatkowo grupa naszych kibiców okazała się mistrzami w swoim fachu i zwyciężyła w konkursie na Najlepiej Kibicującą Szkołę.
12 i 14 listopada br. odbyła się pierwsza kolejka tegorocznej edycji Enea Mini Cup, zwana rundą eliminacyjną. Wracamy z niej pełni optymizmu ponieważ występy naszych uczennic i uczniów dają podstawy do tego abyśmy mieli swoich przedstawicieli w Grupie Złotej i mogli walczyć z najmocniejszymi w stawce. Czy tak się stanie okaże się po ostatecznej weryfikacji wszystkich wyników.
Trzymajcie za nas kciuki!!
Wojciech Jędrzejewski
Opiekun zawodników

 

Skip to content