Obiady w roku szkolnym 2020/2021
w Szkole Podstawowej  im. gen. J. Dowbora Muśnickiego w Lusowie:

Szanowni Państwo!

Od dnia 7 września 2020 r. uczniowie będą mogli korzystać z obiadów w szkole. Cena obiadu nie zmieniła się i wynosi 6,50 zł. Dostawcą posiłków jest firma cateringowa N-Professional Sp. z o. o.  z Lusowa. Obiad będzie jednodaniowy, bez zupy, w pojemniku jednorazowym, sztućce jednorazowe, do picia woda w kubeczkach jednorazowych. Dzieci będą spożywały posiłki w swoich salach lekcyjnych.

Dla Państwa wygody w naszej Szkole wdrożony zostaje internetowy system płatności za obiady.  

W związku z wdrożeniem programu zmienił się regulamin i za obiady należy płacić z góry. Regulamin jest dostępny na stronie www.okobiad.pl, na stronie szkoły i na Librusie.

Aby móc skorzystać z internetowej aplikacji do zamawiania obiadów niezbędne jest posiadanie jakiegokolwiek urządzenia za pomocą którego można korzystać z internetu – np. laptop, telefon. Aplikacja z której należy skorzystać, aby zamówić obiady dla swojego dziecka, znajduje się pod adresem www.okobiad.pl.  

REJESTRACJA ONLINE ZOSTANIE URUCHOMIONA 1.09.2020r. – dopiero tego dnia pojawi się na liście wyboru placówki Państwa szkoła.

Pierwszym niezbędnym krokiem jest rejestracja konta pod adresem https://okobiad.pl/register.php

Po przejściu na stronę, wyświetla się formularz rejestracji, należy uzupełnić dane swoje oraz dziecka, zapoznać się z regulaminem i jesteśmy zarejestrowani.

Logujemy się podając dane użyte przy rejestracji, korzystając z linku www.okobiad.pl.

Aby zamówić obiady klikamy niebieski przycisk Obiady, zaznaczamy pole wyboru przy napisie zamów i klikamy zamów zaznaczone.

W kolejnym kroku pojawia się podsumowanie zamówienia, naciskamy przycisk Zapłać.

W kolejnym kroku wyświetlają się opcje płatności – płatność internetowa natychmiastowa za pomocą Blue Media lub płatność przelewem tradycyjnym – czas księgowania do 7 dni.

Instrukcja zamawiania obiadów w formie animowanej dostępna jest pod adresem https://okobiad.pl/instrukcja.gif

Należy pamiętać o tym, że obiady zostaną wydane dziecku dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie szkoły. W przypadku płatności internetowej poprzez Blue Media dzieje się to natychmiast, w przypadku przelewu tradycyjnego może to trwać do 7 dni.

W przypadku gdy ktoś z Państwa nie ma dostępu do internetu lub np. nie posiada komputera, obiady można zamówić w trakcie wizyty osobistej w Szkole – wówczas otrzymają Państwo druk przelewu do opłacenia w banku lub na poczcie.

W razie problemów, proszę kontaktować się ze mną za pośrednictwem Librusa: skrzynka w grupie adresatów „nauczyciele”, 1 pozycja: „aa- obiady szkolne” lub telefonicznie 61 8146129.

Z poważaniem
Hanna Bekas
Kierownik gospodarczy 

Regulamin płatności za obiady

 

 

Skip to content